Skip links

Swojska Wędzarnia – o nas i certyfikaty

Swojska Wędzarnia – dawniej ZM Żabiniec to rodzinna spółka z tradycyjnym modelem zarządzania, inwestowanym kapitałem i potencjałem rozwojowym.  To rodzinna pasja i pełne zaangażowanie w tworzeniu najwyższej jakości mięs i wędlin spowodowały, że na przestrzeni lat staliśmy się liderem w ich sprzedaży i dystrybucji na rynku powiatu kluczborskiego. Od samego początku firma poświęca się w poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju i wychodzi z sukcesem naprzeciw zmieniającym się nieustannie upodobaniom.

Obecnie postanowiliśmy otworzyć kolejne drzwi i w innowacyjny sposób odświeżyć markę, aby szła ona z duchem czasu, aby była zawsze blisko przy Tobie i Twoich najbliższych.


Misja

Swojska Wędzarnia jako jedyna w regionie dopasowuje się do Twojego stylu życia i zapewnia Ci radość i duży wybór zawsze świeżych i prozdrowotnych  wyrobów. Naszą misją jest zachowywanie najwyższej jakości, pewność wyboru oraz powtarzalność wyjątkowego smaku naszych produktów.

Ponosimy odpowiedzialność za to, co produkujemy ponieważ „jesteśmy tym co jemy”. Odpowiedzialność to cecha,  która odzwierciedla nasz charakter.

Opieka

Ściśle utrzymujemy wysoki poziom jakości produkcji i usług. Wszystkie gałęzie działalności ZM ŻABINIEC objęte są kontrolą wdrożonego systemu HACCP. Dział kontroli jakości na bieżąco monitoruje wszystkie aspekty bezpieczeństwa produkowanych mięs i wędlin celem zapewnienia w Państwa domach najwyższej jakości zdrowych produktów. Utrzymujemy wysokie standardy bezpieczeństwa biologicznego, których celem jest z kolei zapobieganie rozprzestrzeniania się chorób i wyeliminowanie niepotrzebnych roszczeń.

Zdrowa żywność

Zdrowie ma ogromne znaczenie. Wszystkie produkty wytwarzane przez ZM ŻABINIEC są zgodnie z surowymi wymogami obowiązujących nas norm. Nasze wyroby nie przekraczają nawet połowy narzucanych przez nie wartości. Produkujemy ściśle według tradycyjnych przepisów nie korzystając z jakichkolwiek konserwantów, – polepszaczy, zageszczaczy, przeciwutleniaczy, stabilizatorów,  sztucznych barwników i zapachów. Mięsa nie masujemy w żadnego rodzaju masownicach.

Certyfikaty

CERTYFIKAT WIJHARS 30.09.2014
CERTYFIKAT WIJHARS Kaszanka
CERTYFIKAT WIJHARS Kiełbasa Parówkowa
CERTYFIKAT WIJHARS Kiełbasa Śląska
CERTYFIKAT WIJHARS Pasztetowa
CERTYFIKAT WIJHARS Salceson
CERTYFIKAT Z BADANIA NA WWA I BENZOPIREN

Informujemy, że przenieśliśmy nasz sklep, który znajdował się w Opolu do Dobrzeń Wielki - Galeria Dobrzeń, ul. Namysłowska 36.
This is default text for notification bar